Regulamin

Bardzo lubię kiedy wpisy są komentowane. Chętnie zapoznam się także z innym punktem widzenia na daną sprawę. Jednak, aby to miejsce stanowiło dla czytelników pewną wartość, nie mogę pozwolić, żeby każdy mógł tu pisać co tylko mu ślina na język przyniesione. Kako autor chcę się na nim dobrze czuć.

  1. Myśl zanim coś napiszesz – zanim zechcesz skrytykować moje stanowisko zastanów się jak możesz z tego skorzystać. Jeszcze raz – nie twierdzę, że wszystko co napiszę będzie dla Ciebie dobre. Niemniej niektóre wskazówki po Twojej modyfikacji mogą dobrze Ci służyć. Myśl samodzielnie.
  1. Ten blog to miejsce, w którym często publikuję wskazówki, które mogą pomóc poprawić jakość życia. 
  1. Bardzo nie lubię spamu i pyskówek, dlatego będą kasowane lub moderowane komentarze, które:

a). Są obraźliwe zarówno w stosunku do mnie jak i do innych czytelników. Dlatego nawet jeśli Cię język świerzbi to zastanów się czy to samo co chcesz napisać byłbyś w stanie powiedzieć drugiemu człowiekowi prosto w oczy. Jeśli choć chwile się zawahasz, to znaczy, że jesteś „kowbojem klawiatury”. To nie oznacza, że odbieram Ci prawo do swojego zdania – napisz to co chcesz, ale kulturalniej.

b). Są złośliwe i ich jedynym celem jest „dowalenie” mnie lub innemu komentatorowi.

c). Są niezwiązane z tematem wpisu.

d). Są spamem. Za spam uznaję link do swoich stron, podpisywanie się adresem www, dodawanie adresu strony pod komentarzem.

Osoby, które nie będą stosowały się do powyższych zasad mają gwarancję, że ich komentarz przeczytam tylko ja.

Zbigniew Wojciech Gamski